Hakkımızda

Nill’s Aesthetic, dünyanın dört bir yanından gelen hastalara yüksek standart fırsatları, en gelişmiş saplık hizmetlerini ve en iyi teknolojilerini sunma konusunda profesyonel, güçlü ve deneyimli bir ekiple hizmet veren bir sağlık şirketidir. Türkiye’de en iyi tedavi yöntemlerini ve en düşük maliyet seçeneklerini sunar.

Tıp merkezimiz, mevcut şikayetler veya taleplere göre hastanın en iyi hizmeti alabileceği bir ortamı yaratıyor. Hastamız tedavi süreci için ilk olarak doktorlar gerekli ön görüşme gerçekleştirilir. Türkiye’de ilgili cerrahi ve tedavi için en düşük fiyatı garanti eder.

Tıp merkezimiz, yabancı bir ülkede hem kültürel hem de dil için tedavi görmenin zorluklarının farkındadır, bu nedenle hastaların seyahat süreleri boyunca güvenli, rahat, huzurlu olmayı garanti altına almak için tüm ayrıntıları dikkate alır.

Tıp merkezimiz, sizler adına otel rezervasyonunu gerçekleştiriyor. Sizleri havalimanından VIP araçlarla alıyor ve sizlere eşlik edecek tercüman ya da asisten bulunmaktadır. Tedavi sonrasında da hastaları kendi ülkelerine rahat bir şekilde dönüş yapmalarını sağlıyoruz. Uzman ekibimiz ile en iyi sağlık hizmetini sunmaktayız ve ülkelerine dönüş yapan hastalarımıza 7/24 destek sunmaktayız.